Bulduysan.com 2018 yılında Bulduysan İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından hizmete sunulmuş bir Kayıp Eşya Bildirim Servisidir. 

 

Değerli eşyalarınızı (veya evcil hayvanınızı) kaybetmeniz durumunda bulan kişinin size ulaşmasını sağlamak amacıyla tasarlanan etiket, anahtarlık, künye gibi ürünlerimizi alarak kaybolduğunda kolayca bulunabilmesini istediğiniz eşyalarınıza yapıştırabilir/takabilirsiniz. 

 

Kaybolan bir eşyanızın üzerinde bulduysan.com kayıp etiketi ya da anahtarlığı varsa bulan kişi çağrı merkezimiz ya da web sitemiz üzerinden kayıp bildiriminde bulunabilir. Kayıp bildiriminde bulunulduğu an eşya sahibine SMS ve E-posta yoluyla bunu bildiren sistemimiz sayesinde kaybettiğiniz eşyaları bulma ihtimalinizi yükseltmeyi hedefliyoruz. 

 

Bulduysan.com olarak tüm tüketiciler tarafından kullanılabilecek etiketler ve ürünler tasarlama gayretindeyiz. Evcil hayvanlar, cep telefonları, elektronik cihazlar, çantalar/cüzdanlar gibi onlarca eşya için bulduysan.com hizmetini kullanabilirsiniz. 

 

Bulduysan.com ayrıca kurumsal hizmet kategorisinde de çözümler sunmaktadır. 

 

Detaylı bilgi için lütfen bulduysan.com ana sitemizi inceleyin. Bizimle tanışmak isterseniz bize mesaj gönderebilir ya da

0850 480 00 80 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Bulduysan İletişim Hizmetleri A.Ş.

Galata Business Center İstiklal caddesi Beyoğlu İş Merkezi No:187/146 Kat:2 Beyoğlu İstanbul

MERSIS No: 1888087688600001

Vergi No: Beyoğlu VD 1880876886

ITO Sicil No: 151498-5