Bulduysan.com kayıp bildirim servisini kurumsal ticari ürünleriniz ya da envanteriniz için kullanabilirsiniz.

Bulduysan.com Kurumsal Hizmetler Sunumu

Standart Servis

Ticari satışını yaptığınız ürünlerinize standart bulduysan.com ürünlerini bundle edebilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin katma değerini ve müşteri bağlılığını yükseltebilirsiniz. Siz sadece ürün satışına odaklanırken bulduysan.com kayıp bildirim hizmetini müşterilerinize etkin biçimde sunacaktır.

Co-Branded Servis

Satış yelpazenizdeki ticari ürün paketleri içerisine dahil edebilceğiniz kurumunuza özel tasarlanmış bulduysan.com etiketleri yada ürünleri sayesinde müşterilerinizin satın aldıkları ürünlerinizi kayıplara karşı korumanız mümkün olabilir. Öte yandan şirket envanterinizde bulunan kiralık araç filosu, elektronik cihaz/ekipman, taşınabilir bilgisayar ile mobil cihazlar gibi birçok kıymetli eşyayı kendi kurumsal kimliğinize uygun biçimde tasarlanmış etiket, künye, anahtarlık gibi ürünlerle koruyabilirsiniz. Kayıp takibi ve işlemleri için ne ürünlerinizi satın alan müşterileriniz ne de idari birimleriniz yoğunluk yaşamadan bulduysan.com’un size özel dedike ettiği ekipten hizmet alabilirler.

White Label Servis

İstediğiniz türde ve tasarımda sadece size özel tasarlanmış; sadece sizin kurumsal kimliğinize uygun (bulduysan.com markası taşımayan), size ait bir domain üzerinde çalışan, sizin kurum kimliğinizle hizmet veren çağrı merkezi ekibi bulunan bir kayıp eşya bildirim servisi alabilirsiniz. Müşterileriniz satın aldıkları ürünlerin paket içeriğinde bulunan size ait kayıp eşya etiket yada ürünlerini sizin kayıp eşya uygulamanız yada web siteniz üzerinden aktive ederler ve kullanırlar. Kayıp bildirim hizmetleri de tamamen sizin adınıza white-label olarak sunulur.

İletişim

Bulduysan İletişim Hizmetleri A.Ş.

Galata Business Center İstiklal caddesi Beyoğlu İş Merkezi No:187/146 Kat:2 Beyoğlu İstanbul

info@bulduysan.com

Tel: 0 850 480 00 80

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Beyaz Facebook Simge
  • Gri Heyecan Simge
  • Beyaz Instagram Simge
İletişim Formu