Değerli eşyalarınız ve evcil hayvanlarınızın kaybı durumunda bulan kişilerin size kolayca ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Her 100 evcil hayvandan 33'ü hayatı boyunca en az 1 kez kayboluyor. 

Her yıl Türk havalimanlarında 2400 dizüstü bilgisayar kayboluyor.

Her yıl Türkiye'deki ticari taksilerde unutulan eşya sayısı 20.000'den fazla. En çok unutulan eşyalar cep telefonu, çanta/cüzdan ve bebek arabası.

2018 yılında yapılan bir sosyal deneyde kasıtlı olarak kaybedilen, içerisinde para bulunan 12 cüzdanı bulan kişilerin sahibine iade etme oranı genel kanı aksine oldukça yüksek gerçekleşti. 

Bulduysan ürünlerini kullanmanız çok kolay. Kaybolduğunda bulunmasını isteyeceğiniz değerli eşyanıza ya da evcil hayvanınıza takabileceğiniz etiket ve özel tasarımlı künyelerimizi satış noktalarından ve web mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz. 

Cüzdanındaki belgeler, kaybolan eşyalar ya da minik dostun için endişe etmene gerek yok. Bulduysan.com etiketi ile bulan kişiye bir telefon kadar yakınsın.

Bulduysan.com'da aktive ettiğiniz eşyanız artık daha güvende. Kişisel bilgileriniz ise hiçbir üçüncü şahıs ile paylaşılmıyor.

Tek seferlik yapacağınız bir etiket ya da ürün satın alınması yeterli.

Üyelik ücreti, aktivasyon ücreti, yenileme ücreti ödemeyeceksiniz.

Etiket ve ürünleri eşyanızın estetiğini bozmayacak şekilde tasarlamaya çalıştık. Farklı renk ve tasarım seçenekleri içinden size en uygun modeli seçebilirsiniz.